Geležinkeliams

UAB “GATAS” portfelyje – daugiau kaip 30 projektų įrengiant magistralinius ir privažiuojamuosius kelius, geležinkelių, pervažų bei peronų saugumo, ženklinimo, inžinerinius, architektūrinius, apšvietimo, eismo valdymo ir kitus sprendimus.

Mūsų paslaugos ir sprendimai geležinkeliams:

  • Geležinkelio kelio ir privažiuojamųjų kelių, jų priklausinių įrengimo, priežiūros ir remonto darbai
    Įvairių tipų polių (pamatų) įrengimas statiniams ir jų bandymai, akustinės triukšmo slopinimo sienos, gelžbetoninių ir metalinių (spraustasienių) atraminių sienų, geležinkelio priklausinių, tiltų, tunelių, pralaidų, apšvietimo bokštų, metalinių konstrukcijų (portalų, santvarų ir gembių) kontaktiniam tinklui ir kitų statinių projektavimas, statyba, remontas ir priežiūra.
  • Pervažų, peronų ir saugaus eismo priemonių juose įrengimas
    Horizontalus pervažų ir peronų ženklinimas (dažai, termoplastas), saugumo priemonių (lanksčių įspėjamųjų ir signalinių stulpelių, informacinių kelio ženklų, atskyrimo priemonių, atitvarų, neregių vedimo paviršių, įspėjamųjų žibintų, ženklų, tvorų nuo laukinių žvėrių, įvairių tvorelių ir turėklų),  architektūrinių elementų peronuose (laukimo paviljonų, suoliukų, stulpelių) įrengimas, remontas ir priežiūra.
  • Elektros įrenginiai ir ITS (intelligent transportation systems) technologijos
    Apšvietimo, eismo valdymo (šviesoforų įrengimo), intelektualus vaizdo stebėjimo sistemų sprendimai, įrengimas, remontas ir priežiūra.